Директор Водоканалу оголосив догану

6 лет назад 0

16-17 серпня в процесі ліквідації масштабної аварії на водогоні в центрі міста до Водоканалу почали надходити скарги на некоректну та грубу поведінку диспетчера підприємства під час спілкування з абонентами.

Директор Водоканалу провів службове розслідування, особисто прослухав аудиоаписи телефонних розмов, оголосив догану та оштрафував диспетчера. Крім того, Михайло Чемерис попередив колектив про те, що у подальшому до порушників будуть застосовуватися суворі дії: догани, штрафи та звільнення.

На 43 будинках, мешканці яких потерпали без води, розміщенні відповідні об’яви із поясненням ситуації та вибаченням за поведінку диспетчера.

Колектив Водоканалу просить вибачення за ті випробування, які пережили мешканці центральної частини міста, перебуваючи у літню спеку без води. Сподіваємось на ваше розуміння і дякуємо за ваше терпіння.

Для довідки.
16-17 серпня майже 20 годин дві ремонтні бригади Водоканалу ліквідували аварію в центрі Херсона. Причина – повністю пошкоджена електрохімічною корозією стальна труба водогону. На сьогодні зношена ділянка мережі замінена.
Працівники підприємства роблять все можливе, щоб із водопостачанням у Херсоні не було проблем, але в цьому питання є певні складнощі, адже більше 50% мереж вже відпрацювала свій нормативний термін служби. Кожного дня Водоканал ліквідує 4-5 аварій на 914 км водомереж міста.
Для оновлення водопровідних мереж необхідно щорічно заміняти не менше 5% від їх загальної протяжності (приблизно 45 км). Фактичні обсяги становлять лише 5-6 км на рік. Причина – жорсткість тарифного регулювання, яке не забезпечує потреб підприємства та не дозволяє виходити на капітальний ремонт основних фондів. Це змушує підприємство замість попереджувального ремонту займатися, здебільшого, усуненням аварійних ситуацій.