На Херсонщині «свої» крадуть

9 месяцев назад 0

До глибини душі вразили мешканку Генічеська результати роботи місцевої поліції з розкриття крадіжки у її домі. Якось жінка пішла з хати у справах, а коли повернулася, то виявила, що простенькі вхідні двері хтось «відтиснув». А з примітивної схованки під одягом у шафі зникли сто доларів США та тисяча гривень. Отримавши заяву від потерпілої, оперативники насамперед перевірили записи с вуличних камер відеоспостереження. Їх показали обікраденій городянці. І яким же було її здивування та обурення, коли в злодійці вона впізнала…17-річну доньку своєї давньої подруги! 

Жінці й на думку не спадало, що «мила дівчинка», котру вона знала з дитинства, могла вчинити таке неподобство. Та факт залишається фактом: знаючи, де мамина подруга може ховати заощадження, дівчина пробралася до її будинку, й викрала гроші. А потім за три дні їх банально прогуляла, тиняючись по кафе та розважальним закладам курортного міста. Виходить, і сама злочин з дурощів скоїла, і родину зганьбила.

Втім, поліцейські кажуть, що нерідко крадіжки з помешкань скоюють саме ті, хто користувався довірою господарів, і був допущений туди. Свіжий приклад з того ж Генічеська: чоловік на вулиці познайомився з двома любителями випивки. І після чаркування запросив їх до своєї хати продовжувати гулянку. На ранок він знайомих не виявив, а разом з ними «пішла» й мікрохвильова пічка з кухні. Генічанин подався до поліції скаржитися, і правильно зробив. Оскільки оперативники незабаром знайшли його річ у ломбарді. Причому здав її туди один з запрошених власником будівлі гостей – прихопив «на пам’ять», коли покидав чужу хату після гарної вечірки.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.   


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.