Обійняв посаду в окупаційній «службі у справах цивільної оборони та надзвичайних ситуацій» — підозрюється житель Херсонщини

2 недели назад 0

За процесуального керівництва Скадовської окружної прокуратури жителю регіону заочно повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Про це повідомляє пресслужба Скадовської окружної прокуратури.

За даними слідства, 41-річний підозрюваний у вересні 2022 року пішов на співпрацю із ворогом та обійняв посаду «заместителя начальника-начальника части» у створеному окупаційною владою «Скадовском районном отделе Херсонской области Службы по делам гражданской обороны, чрезвычайных ситуаций». 
 
На цій посаді чоловік здійснював загальне керівництво підпорядкованим відділом, набирав працівників служби, вів облік їхнього робочого часу. Забезпечував функціонування відділу, незаконно користуючись матеріально-технічною базою захопленою окупантами місцевої Державної пожежно-рятувальної частини. 
 
Досудове розслідування здійснюється УСБ України в Херсонській області. 
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.