![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2017/09/3f2faaee4d3a5933bb4a9ddc89c970fd-668x450.jpg)
Піротехнічною групою обласної служби ДСНС знищено 3 боєприпаси часів минулих війн
7 лет назад 0
6 вересня спершу о 10:00 групою піротехнічних робіт обласної служби ДСНС знищено 2 артилерійських снаряди калібром 76 мм, а потім о 13:00 фугасну авіаційну бомбу вагою 100 кг. Ці вибухонебезпечні предмети були виявлені кількома днями раніше працівниками лісової охорони на території місцевого лісомисливського господарства в Олешківському районі.
Рятувальники попереджають: у разі виявлення не торкатися підозрілих вибухонебезпечних предметів, місце знахідки обгородити підручними засобами і повідомити за номерами 101 та 102, а головне роз’яснювати дітям ці нескладні проте дуже важливі для безпеки правила.
ГУ ДСНС України у Херсонській області