Павелка звинуватили в зупинці заводу з виробництва штучних полів вартістю 8 мільйонів доларів

1 неделя назад 0

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко потрапив в скандал з «великим переселенням» заводу з виробництва штучних полів, що з Київської області переїхав до Краматорську.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на блог ведучого проекту «ЗупиниЛося» Костянтина Андріюка.

За словами блогера, вперше про цей завод заговорили в травні 2020 року, коли факт переїзду заводу підтвердив нардеп ВР Максим Ефімов.

«Чому в Краматорськ і хто такий Максим Ефімов? А все дуже просто, Максим Єфімов — керівник асоціації футболу Донецької області і дуже близький друг Павелка. А в Краматорськ, бо там Єфімов вважається неофіційним королем міста», — пояснює Андріюк.

Чому саме Краматорськ був обраний як нове місце для дислокації заводу, блогер пояснює так: «Ідея перенесення заводу в Краматорськ дуже проста і, як виявилося, дуже вдала. Завод переїздить далеко від Києва, за оренду там платити вочевидь не потрібно і найголовніше — зникне цікавість з боку ЗМІ. Все так і сталося. Пошукайте бодай одну публікацію про діяльність чи результати цього заводу саме в Краматорську. Нуль!».

Андріюк додає, що факт відсутності інформації про завод може пояснюватись ще і тим, що завод наразі не працює.

«Як і не працював навіть від початку 2019 року. Саме тоді стало зрозуміло — нових грошей від Бюджетної програми більше не буде», — додає блогер, показуючи фото зупиненого заводу у Краматорську.

І це при тому, як підкреслює Андріюк, що обладнання, оренда, логістика, обслуговування цього заводу склало для УАФ 8 млн доларів.

«Цю суму ще у 2017 році повідомив ЗМІ тоді директор заводу — Андрій Бондаренко. І тепер ці 8 млн доларів вже понад 1,5 роки просто припадають пилом в одному з цехів Краматорська. Прикро звісно, що Андрія Павелка не запитали про те, як успішно провалити проект на 8 млн доларів. Як і не запитали про 6 оголошених підозр у кримінальних провадженнях, де фігурує саме цей завод з виробництва штучних полів. А мінімум ще 2 підозри повинні оголосити. Принаймні такою є ухвала суду, де фігурують прізвища екс-керівника заводу — Андрія Окунського та генерального секретаря УАФ — Юрія Запісоцького. І все це напряму стосується підозрілих операцій із закупівлею обладнання для цього заводу», — каже блогер.

Джерело rbc.ua


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.