Поліція Херсонщини попереджає: не залишайте цінні речі в автомобілі

4 года назад 0

Фотоапарат, 2 смартфони, планшет, документи та гроші — саме ці предмети за одну добу стали «здобиччю» зловмисників, які полюють на речі залишені в автомобілях.

Вчора в Генічеський відділ поліції звернувся 41-річний чоловік. Він розповів поліцейським, що на 30 хвилин залишив свій автомобіль «Ford» без нагляду в центрі міста. Повернувшись, заявник виявив відсутність фотоапарату «Nikon», вартістю 7000 гривень. При цьому, за словами заявника, дверцята автомобіля були зачинені, а замки не пошкоджені.

В цей же день в чергову частину Генічеського відділу поліції зателефонував ще один автовласник. Чоловік розповів, що в с. Стрілкове невідомі викрали з його автомобіля «Volkswagen» 2 смартфони та гроші в сумі 2000 гривень.

Ще одне подібне звернення надійшло Олешківським поліцейським. Зі слів заявника, на ринку в с. Великі Копані зловмисники проникли в автомобіль «Mercedes» і викрали планшет, барсетку з грошима та документами.

За всіма зверненнями відкриті кримінальні провадження за ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Поліція вживає заходів щодо встановлення зловмисників та радить автовласникам дотримуватись наступних рекомендацій:

— не залишайте документи, гроші та цінні речі в автомобілі, особливо на видних місцях;

— завжди зачиняйте автомобіль та перевіряйте, чи зачинені вікна, навіть якщо ви відлучаєтесь на короткий час;

— не залишайте свій автомобіль на ніч біля будинків, користуйтесь стоянками з охороною;

— обладнайте автомобіль надійною сигналізацією.

Відділ комунікації поліції Херсонської області