Поліція попереджає! За хуліганські дзвінки дітей на лінію «102» відповідальність нестимуть батьки

5 лет назад 0

Щодня на лінію «102» поліції Херсонщини надходять від 10 до 15 дзвінків від дітей, які вирішили розважатися. Вони або сміються, або кричать у слухавку, або кажуть дурниці, після чого вимикають телефон. Коли оператор «102» передзвонює, номер або не відповідає, або телефон вимкнений.

Поліція попереджає, що за подібні витівки дітей відповідальність покладається на батьків. Вони можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Шановні громадяни! Поясніть дітям, які не розуміють всієї відповідальності роботи поліції. Під час такої телефонної розваги дитина займає лінію, що не дає можливості додзвонитися людині, якій дійсно необхідна допомога. Пам’ятайте, що вчасно викликана поліція, «швидка» або рятувальна служба, неодноразово рятувала життя людей. Тому до роботи поліції треба ставитися з усією відповідальністю і телефонувати на «102» тільки в тому випадку, якщо є реальна потреба.

Відділ комунікації поліції Херсонської області