В Херсоні поліцейські розшукали неповнолітню

5 лет назад 0

13-річна дівчина пішла з дому у Корабельному районі м.Херсона ще 3 жовтня, але її рідні повідомили про зникнення через дві доби. 

13-річна дівчина пішла з дому у Корабельному районі м.Херсона ще 3 жовтня, але її рідні повідомили про зникнення через дві доби. Раніше неповнолітня теж тікала з дому, але завжди поверталася. Цього ж разу вона не виходила на зв'язок.

На пошуки дівчини орієнтували особовий склад Корабельного відділення поліції та ювенальної превенції. Поліцейські перевірили коло спілкування неповнолітньої та дізналися, що вона може бути вдома у свого нового друга. Під час перевірки інформація підтвердилася. Ювенальні поліцейські виявили її у квартирі знайомого, де вона прожила кілька днів. Жодних протиправних дій стосовно неповнолітньої вчинено не було, її повернули рідним.

Упродовж доби працівники ювенальної превенції розшукали 15-річну жительку Горностаївського району. Вранці дівчина без попередження пішла з дому і до вечора не повернулася, на телефонні дзвінки не відповідала. Поліцейські за кілька годин встановили, що дівчина знаходиться у сестри в місті Каховка і з нею все добре.

— Дівчина стала вже 414-ю дитиною, яку ми з початку року знайшли та повернули у родину упродовж доби. Загалом, з початку 2018 року поліцейські розшукали 442 дитини, — повідомив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько.   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Відділ комунікації поліції Херсонської області