В яких регіонах найчастіше беруть хабарі

1 месяц назад 0

Державне бюро розслідувань опублікувало статистику задокументованих випадків хабарництва за останні 8 місяців 2021 року.

«Тільки за цей період задокументовано отримання неправомірної вигоди посадовцями по всій території України на загальну суму 20,8 млн. гривень», – сказано в повідомленні. Загалом слідчі відкрили 5822 кримінальні справи. Найбільшу загальну суму неправомірної вигоди задокументовано у Києві – 8,8 млн. грн. 

Найбільші суми збитків у кримінальних провадженнях, що направлені до суду, задокументовано у Києві – понад 77 млн. грн., в Одеській області – понад 27 млн. грн. та у Вінницькій області – майже 20 млн. грн.

482 хабарники отримали підозру. З них 282 особи, яких звинувачують у прийнятті пропозиції, обіцянки або власне самого хабаря. Серед них: 1 посадовець категорії «А»; 108 поліцейських; 8 прокурорів; 1 працівник СБУ; 20 податківців; 19 митників; 27 прикордонників; 30 працівників державних служб.

До суду направлені обвинувальні акти стосовно 429 осіб, з них 232 особи обвинувачуються за статтею отримання неправомірної вигоди (ст. 368 КК України).

На Херсонщині кількість розслідуваних кримінальних проваджень досягло позначки 109.

Анатолій НІКОЛАЄВ.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.