В Україну йде аномальна спека: Укренерго змінює стратегію відключень світла — їх стане більше

2 недели назад 0

Після тривалих годин зі світлом, які нам енергетики дали на вихідні, вже з понеділка знову повернуться жорсткі обмеження. Причому компанія Укренерго змінює стратегію обмежень: відключення електроенергії стануть ще тривалішими, і в деякі періоди залишатимуться без світла відразу по 4 черги.  

Про це попередила прес-служба Укренерго. Енергетики пояснюють такі жорсткі графіки збільшенням енергоспоживання через підвищення температури повітря.

"Завтра, 8 липня, заходи обмеження споживання будуть діяти протягом всієї доби. З 00:00 до 14:00 обленерго будуть застосовувати дві черги відключень, з 19:00 до 22:00 – чотири черги. В інші години будуть застосовуватись три черги відключень одночасно. Споживання зростає через спеку" , — попереджають енергетики.
В Україну йде аномальна спека. Відповідно до прогнозу, озвученого синоптиком Наталкою Діденко, надвисокі температури триматимуться щонайменше півтора  тижні. Таку карту погоди Український гідрометцентр нам обіцяє вже на понеділок, 8 липня.Далі спека ще посилиться. В окремі дні та в окремих регіонах ртутний стовпчик сягатиме +40 градусів. І це – в тіні!

Отже, енергоспоживання значно зросте, бо в хід підуть вентилятори, кондиціонери та все, що охолоджує. Через це, ймовірно, нам доведеться жити із такими жорсткими графіками обмежень щонайменше найближчий тиждень.