Вимахував пістолетом у сільраді фермер на Херсонщині

3 года назад 0

Фермер на Херсонщині з’ясовував стосунки із місцевою владою за допомогою…зброї. У селі Дніпровському директор фермерського господарства вранці приїхав своєю автівкою до сільради, та викликав на розмову голову органу місцевого самоврядування та директора комунального підприємства. Розмова чомусь відбулася в коридорі, де візитер накинувся на двох жінок із нецензурною лайкою. Потім витягнув з-за поясу пістолет, націлив його на посадовців, і пообіцяв з ними розправитися. Причому був настільки переконливий, що директор комунального підприємства зомліла з переляку – їй знадобилася допомога медиків. Внаслідок цього бешкету робота сільради була паралізована майже на півдня!

Свідки події викликали також поліцейських, котрі кваліфікували вчинок фермера, як грубе порушення громадського порядку, вчинене з особливим цинізмом. Вдома у нього вилучили й пістолет виробництва Тайваню, який виявився малокаліберним – дозволеним для вільного продажу. Та якби зчинилася стрілянина, навіть легка куля, випущена з близької відстані, могла завдати серйозних травм.

У Білозерському райсуді фермер усі закиди на свою адресу відкинув . Пояснював, що буцімто нікому не погрожував. А пістолет назвав «іграшковим», і взагалі, він у нього «випадково випав». Та були свідки, котрі виступили на боці звинувачення, був і запис з камери відеоспостереження. Тож суддя таки визнав директора ФГ винним. Проте з огляду на відсутність попередніх судимостей, наявність родини і постійної роботи не відправив «клієнта» до виправної колонії, а обмежився грошовим штрафом. Щоправда, чималим – у сімнадцять тисяч гривень. Пістолет, між іншим,засудженому визнали за можливе повернути!

Втім, цікавим є і питання, що саме не поділив фермер із сільськими управлінцями. Його дружина на суді повідомила: чоловік дуже обурювався, що під час обробки плантацій агрофірми «Білозерський» пестицидами вони летять і на його посіви. А оскільки засновником агрофірми є саме Дніпровська сільрада, він і «вихлюпнув» на її працівників свою злість. 

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.