Водна поліція Херсонщини вкотре попередила незаконний вилов червонокнижних риб

4 года назад 0

Сьогодні вночі працівники відділення поліції в порту «Херсон» в черговий раз відпрацьовували територію Національного природнього парку «Нижньодніпровський». Під час рейду поліцейські виявили у воді незаконні знаряддя лову, в які потрапила риба, занесена в Червону книгу. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Як повідомив начальник підрозділу Максим Жарков, риболовецькі сітки були виявлені в акваторії р. Конка поблизу посту рибоохоронного патруля «Червона хата». Під час перевірки незаконних знарядь лову з’ясувалося, що в них потрапили осетрові види риб. Водні біоресурси були випущені в живому вигляді назад у воду. Тим самим поліцейські попередили завдання збитків природньому середовищу на суму 48 тисяч гривень.

Також начальник водної поліції зазначає, що наразі період нересту риби, а такими протиправними діями браконьєри перешкоджають мігрувати осетровим до природних нерестилищ і тим самим знищують запаси червонокнижних риб.

Поліція Херсонщини звертається до громадян з проханням не бути байдужими до знищення природніх водних запасів. Якщо ви володієте інформацією про осіб, які займаються браконьєрським виловом водних біоресурсів, не вагайтесь і телефонуйте за номером «102». Анонімність гарантується.