У Херсоні нетверезий водій в’їхав в електроопору

4 года назад 0

Водій автомобіля Ford Mondeo у нетверезому стані сів за кермо, і як наслідок, в’їхав в електроопору. Аварія сталась в районі Північний на перехресті вулиць Некрасова та Миколи Гринька. Машина зазнала значних пошкоджень. І якщо водій дивом не отримав ніяких травм, то от зовсім непричетні до аварії люди постраждали.

100 побутових споживачів та 1 юридичний були знеструмлені. Бригада енергетиків усунула наслідки аварії та відновила електропостачання у домоволодіннях.

Як повідомляє патрульна поліція Херсонської області, водій їм зізнався, що вперше сів за кермо напідпитку, і після цього випадку отримав урок на все життя. За його словами, випив триста грамів коньяку, бо був у гостях, а тоді їхав додому. «Я вперше сів за кермо напідпитку. За це отримав урок на все життя», – додав керманич.

Енергетики звертаються до водіїв! Бережіть життя своє та інших громадян. Адже інколи через вашу безвідповідальність та неуважність страждаєте не тільки ви, але й пересічні люди. Не сідайте за кермо у нетверезому стані.