У Херсоні поліцейські врятували 6-річну дівчинку, яку мати на вулиці обливала холодною водою

3 года назад 0

В Херсоні працівники поліцейської мобільної групи з реагування на факти домашнього насильства ГУНП врятували від неадекватних родичів 6-річну дівчинку. Вранці мати з бабусею вивели дитину в одній спідній білизні на вулицю та стали обливати холодною водою за температури повітря лише +4. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Про цю подію на лінію «102» повідомили сусіди, коли почули крики дитини, яку облили холодною водою. На місце прибули працівники мобільної групи реагування на факти домашнього насильства ГУНП. Картина, яку побачили поліцейські, шокувала. Дівчинка була майже без одягу, змерзла і брудна, не могла говорити від холоду. Дитину одягнули та заспокоїли. Мати з бабусею поводилися неадекватно, кидалися на сусідів та несли нісенітницю. Поліцейські повідомили про подію службу у справах дітей та викликали на місце лікарів.

Поліцейські та соцпрацівники оглянули будинок родини, де не було нормальних умов для проживання дитини. Оселя не опалювалася, світла не було, всі стіни у цвілі, в кімнатах стояв сморід, продуктів харчування теж не було.

Поспілкувавшись з 36-річною матір’ю і 64-річною бабусею, лікарі виявили у них ознаки психічного розладу і госпіталізували. Зважаючи на загрозу життю і здоров’ю дитини, поліцейські разом з працівниками служби у справах дітей склали акти про вилучення дівчинки з родини та помістили її в притулок.

Після проведення всіх необхідних обстежень та перевірок буде вирішуватися питання подальшої долі дівчинки, а також спроможності її матері та бабусі виховувати дитину.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.