У Новій Каховці знову гучно: міст біля ГЕС – у вогні

2 месяца назад 0

"Таврійські ігри" від HIMARS: мешканці Нової Каховки на Херсонщині повідомляють про потужні вибухи, що супроводжуються яскравими "феєрверками" в районі греблі Каховської ГЕС. У місті періодично зникає електричний струм.
Про гучну "бавовну" в Каховському районі повідомляють херсонські телеграм-канали. Вибухи, під час яких у містян блимала електрика, було чутно близько 20:30-20:35 6 жовтня.
За декілька хвилин після "прильотів" на території Херсонської області було оголошено повітряну тривогу.

Канал "Николаевский Ванек", що публікує достовірну інсайдерську інформацію з південного фронту,  влучання поблизу Каховської ГЕС. У мережі також з'явилось відео, відзняте очевидцями, на якому зафіксовано полум'я, що охопило опори мосту, та яскраву заграву в нічному небі на тлі водосховища.
Також оприлюднено фото колони російської військової техніки, поміченої сьогодні вдень на вулиці Горького у Новій Каховці. Американський оглядач, ветеран армії США Джонні Сікс, який займається трекінгом зброї та боїв на основі моніторингу понад 1400 каналів,  що за 10 хвилин руху в бік переправи цю колону було розбито в районі Каховської ГЕС. Однак достовірних фото- та відеопруфів знищення саме цієї техніки наразі немає.
Оновлено:  інформують також про пожежу та вибухи в районі Каланчаку – цей населений пункт у Скадовському районі знаходиться приблизно у 60 км від Нової Каховки та у понад 100 км від найближчих позицій ЗСУ.
Крім того, є повідомлення про вечірні "хлопки", які чули на околицях Херсону: в області триває контрбатарейна дуель артилерії.
Нагадаємо, російські військові активізували роботи на плацдармі перед Каховською греблею: OSINT-аналітики викрили їхні позиції та логістику, базуючись на свіжих супутникових фото.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.