У селі Преображенка окупанти вбили 20-річного хлопця

3 дня назад 0

У селі Преображенка Каланчацкого району окупанти вбили 20-річного хлопця.

Про це повідомив у facebook ректор Херсонського держуніверситету Олександр Співаковський.

"Велике горе… 4 липня у селі Преображенка Каланчацького району росіяни забрали життя молодого 20-річного хлопця, студента-заочника Херсонського державного університету спеціальності «Середня освіта», спеціалізації «Біологія та здоров'я людини» Максима Шкуро. Він був старанним студентом та мріяв стати вчителем біології…", — повідомив Співаковський.

За інформацією ректора ХДУ п'яні окупанти збили хлопця, катаючись селом на авто.

"Вони були на підпитку та катались селом, відчуваючи вседозволеність та безкарність. На жаль, такі реалії окупації… Бог все бачить…
Співчуття рідним та близьким Максима!",
— вказав Співаковський.
Раніше повідомлялося, що у окупованій Подо-Калинівці Херсонського району, росіяни вбили місцеву колаборантку  Сніжану Кириченко .

Також повідомлялося, що двоє військовослужбовців РФ в ніч на 24 квітня 2024 року жорстоко вбили щонайменше п’ятьох жителів окупованої Херсонщини, серед яких гауляйтерка селища Абрикосівка Великокопанівської сільської громади Херсонського району Любов Тимчак.

Ще повідомлялося, що навесні 2022 року у с. Правдине окупанти розстріляли сімох людей. Шестеро охоронців бригади і дівчина-підліток стали жертвами звірячого злочину окупантів. Усіх розстріляли, а потім підірвали будинок із тілами. Перед смертю людям зав’язали очі та руки.