У Скадовську росгвардієць побив колаборанта з окупаційного МНС: чим завершилась бійка

1 неделя назад 0

В одному з місцевих каналів у  Скадовську  мешканець поскаржився на те, що на нього та його друзів напала «людина з Росгвардії». Згодом виявилось, що скаржник — місцевий мешканець, який пішов на співпрацю з окупаційним «міністерством з надзвичайних ситуацій».

Отже, окупаційний МНСник пив каву після роботи, коли до нього і його друзів під'їхала автівка  Niva з українськими номерами — з неї вийшов нетверезий росгвардієць (скоріш за все, ідентифікували його саме за формою). Той факт, що росіянин пересувався на автівці з українськими номерами, свідчить про те, що автівка, скоріш за все, крадена. Авто, на якому пересувається росгвардієць у Скадовську
Росгвардієць почав агресивно втручатись в бесіду чоловіків і погрожувати, а зрештою вилив на одного з них каву і почав бити. Поліція, за словами скаржника, не звертала уваги на конфлікт: поліцейські, які приїхали на виклик, просто заявили, що це «їхня» людина. До речі, саме так говорили поліцейські у  Херсоні  до окупації 2022 року, коли їх викликали на порушення, вчинені  Кирилом Стремоусовим.

Окупаційний МНСник, якого побив росгаврдієць, також продемонстрував емоційний «критичний» висновок наприкінці свого допису: «Вывод, что нас в Скадовске Росгвардия приехали избивать?! Выходит, что референдум проводили, чтобы теперь на улице на нас нападали?!!!».
Бійка завершилась нічим. Точніше, виключно емоційним дописом.