У США готують масову депортацію українських біженців: стала відома причина

6 месяцев назад 0

У Сполучених Штатах незабаром стане менше мігрантів з України. Багатьох українців депортують зі США. Причиною майбутньої масової депортації біженців стали внутрішні політичні проблеми. Біженці опинились у заручниках конфлікту між республіканцями і демократами.

Про те, що може стати причиною масового видворення українців зі Сполучених Штатів, розповів американський сенатор-демократ Джо Менчин в інтерв'ю, яке він дав  телеканалу CNN.

Каменем спотикання між двома партіями в американському сенаті стала міграційна політика. Республіканці вимагають посилення міграційного законодавства та посилення безпеки американського кордону з Мексикою. Якщо у цьому питання їм вдасться порозумітися з демократами, то вони в обмін погодяться проголосувати за надання військової допомоги Україні на наступний рік.

Однак посилення міграційного законодавства означає не лише зміцнення мексиканського кордону, але й прискіпливіше ставлення до всіх мігрантів. Таким чином, до цієї когорти потрапляють і українці. А отже, багатьом нашим співвітчизникам буде відмовлено в наданні статусу тимчасового захисту та перебуванні на території Сполучених Штатів.

"Це так" , – підтвердив  Джо Менчин у відповідь на запитання журналіста.

Із прийняттям нового закону, вимоги до всіх біженців, які проситимуть притулку і захисту в США, значно посиляться. Отже багатьом біженцям відмовлятимуть у прихистку. Водночас у новому законі буде прописана прискорена процедура депортації нелегальних мігрантів.  

"Ти не зможеш просто приїхати і сказати: "Хтось мені погрожував. Мені довелося прибути у вашу країну" , – розповів сенатор.
Джо Менчин каже, що новий закон, який стосуватиметься мігрантів, докорінно змінить ставлення до них. Адже зараз до США линуть мігранти з усього світу. Причому серед цих прибульців трапляється чимало кримінальних елементів, які становлять загрозу для суспільства. Через це тепер більшості мігрантів відмовлятимуть у притулку.