З ексдиректора каховської школи стягнули 35 тисяч через корупційну діяльність

8 месяцев назад 0

З колишнього директора однієї із шкіл міста Каховка примусово стягнуто збитки у розмірі близько 35 тисяч гривень, завдані внаслідок вчинення ним правопорушення, пов’язаного з корупцією. Про цє повідомляє прес-служба Херсонської обласної прокуратури

Установлено, що посадовець внаслідок вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів неодноразово преміював своїх близьких осіб.

Рішення Каховського міськрайонного суду Херсонської області щодо задоволення позову прокуратури в інтересах управління освіти міської ради про стягнення на користь держави збитків, завданих посадовою особою виконано у повному обсязі.

Раніше Каховським міськрайонним судом за принципової позиції прокурора на той час директора школи визнано винним у вчиненні правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів), та піддано адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, який порушником також сплачено.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.