За підсумками операції «Нерест» на Херсонщині вилучили понад 10 тонн риби

6 лет назад 0

На території Херсонської області завершилася операція «Нерест», яка проводиться щороку для запобігання порушень правил рибальства у  весняно-літній період. За час заходів поліція відкрила 48 кримінальних проваджень за ст.249 Кримінального кодексу України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом». У правопорушників вилучено понад 10 тонн незаконно виловленої риби та інших водних ресурсів.

Всього поліцейські провели 224 рейди, під час яких виявили 211 фактів незаконної торгівлі водними ресурсами та браконьєрськими знаряддями лову риби, 170 фактів незаконного вилову риби та браконьєрства. До адміністративної відповідальності притягнуто 326 громадян.

На ринках області поліцейські вилучили 640 кг незаконно виловленої риби, раків та креветок. У браконьєрів вилучено 815 знарядь незаконного вилову риби, 20 плавзасобів та 10 одиниць автомототранспорту. 

Хоча операція «Нерест» завершилася, поліція радить жителям області дотримуватися вимог природоохоронного законодавства, адже працівники поліції і надалі продовжать протидіяти браконьєрству.

Відділ комунікації поліції Херсонської області