Купити авто на єврономерах українцям зараз не складніше, аніж зробити біометричний паспорт. Саме тому машини з іноземною реєстрацією стали вже звичним явищем на наших дорогах, їх кількість з року в рік збільшується в геометричній прогресії. Як до цього ставляться херсонські водії?
Сегодняутром, 16 июля, жителей города Олешки разбудил гул вертолета. Он, летая над городом, разбрасывал листовки. Текст — черный пиар, против одного из кандидатов в народные депутаты. На данный момент... Подробнее
25 марта вечером произошло возгорание хозяйственной постройки — бани в селе Чаплинского района Новый этап. Вызов о случившемся поступил на пункт связи 22-й ГПСЧ по охране Чаплинского района. Пожарники... Подробнее
На следующей неделе, 21 августа, в нашем городе в управлении патрульной полиции Херсонщины будет проходить «День открытых дверей». Мероприятие начнется в 11 часов утра по адресу: Херсон, проспект Сенявина,... Подробнее
Херсонська обласна рада розпочала процес переходу комунальних закладів охорони здоров’я у комунальні некомерційні підприємства відповідно до вимог нової медичної реформи. Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 9 серпня, під час... Подробнее