Херсонці задекларували майже 800 мільйонів гривень доходів

6 лет назад 0

Цьогоріч громадяни Херсонщини подали до фіскальної служби області 34525 декларацій про майновий стан і доходи та задекларували 790,2 млн. грн. доходів, отриманих за 2017 рік.

В податкових деклараціях мешканці області самостійно визначили до сплати 48,1 млн. грн. податкових зобов’язань. З них 43,3 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб, що на 25 відс. або на 8,7 млн. грн. більше, ніж торік. Громадяни також задекларували 4,8 млн. грн. військового збору.

Дохід, який перевищує один мільйон гривень, вказали у своїх деклараціях 49 херсонців, їх стало більше на 9 осіб порівняно з минулорічним періодом. Платники — мільйонери задекларували доходи на загальну суму 434 млн. гривень.

Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Херсонській області Ігор Клим, цьогорічна кампанія декларування на Херсонщині засвідчила зростання рівня громадянської свідомості до добровільного процесу декларування доходів, які будуть використані для повноцінного фінансування соціальних проектів та програм розвитку місцевого самоврядування таврійського краю.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі