Херсонка перемогла у ICE TRAIL по крижаній річці Уж

7 лет назад 0

18 лютого відбувся перший забіг серії Ukrainian Trail League – ICE TRAIL. Подія проходила на території Коростенського району Житомирської області в селі Горщик.

Змагання відвідало 120 учасників зі всієї України. Херсонка Марія Шупер також приєдналась до всеукраїнського крижаного змагання.

На ICE TRAIL завітав навіть 63-річний чоловік, а пройти по сніжному покрову вздовж річки Уж треба було 10 км, 25 км та 50 км (по факту 13 км, 22 км и 44 км).

«На початку це виглядало дуже дивною божевільною ідеєю. Але ми взяли і поїхали. Поїхали на забіг Ice Trail. У таку глиб України, не знаю, коли б ми ще туди вирішили заїхати – село Горщик біля міста Коростень на Житомирщині. Для трьох з нас це були перші трейловие змагання», — розповідає Карина Лапіна з Одеси.

3 години 51 хвилина 57 секунд – найкращий результат переможця Ice Trail 50K Ковальського Сергія з Сум.

Та перемогу серед жінок Ice Trail 50K отримала Шупер Марія з Херсона, з часом 4 години 55 хвилин 16 секунд.

Забіг Ice Trail відкрив серію 4-х забігов Ukrainian Trail League. Також, для багатьох учасників – це був перший старт сезону.

«Атмосфера на тверду п'ятірку. Приємно бачити знайомі обличчя, поспілкуватися, арка, музика, доброзичливі волонтери. Сподобалася траса, чергувався біг лісом, полем та селом, навіть пару міні спуск-підйом було. Родзинкою були ділянки глибокого снігу з протоптаною вузькою колією, де виключалася можливість обгону», — ділиться своїми враженнями учасниця забігу, Вікторія Полозова.