![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2018/07/46c017faf8fe7014fe8853e1f241f9c1-800x450.jpg)
Херсонщина втратила воїна АТО
6 лет назад 0
Сьогодні в Олешківському районі припинило битися серце 55-ти річного Володимира Сергійовича Губенка. Про це повідомляє голова Олешківської районної державної адміністрації Олена Кравченко-Скалозуб.
За її словами, померлий з 2017 року проходив службу у Луганській області, с.Щастя. Зараз в скорботі жінка, діти та онуки. Прощання зі справжнім воїном планується на п`ятницю, 13 липня, у селищі Щасливому Ювілейної ОТГ. Вічна пам`ять.