Херсонські активісти продовжать замальовувати рекламу наркотичних речовин

6 лет назад 0

До Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона Херсонської міської ради надійшов лист від керівництва Херсонської філії громадської спілки "Міжнародної Антинаркотичної Асоціації", із повідомленням про продовження у Суворовському районі м. Херсона у період з 18 липня по 31 липня заходів в рамках акції "Громада проти наркотиків", що планується провести спільно з управлінням молоді та спорту міської ради, залученням молоді нашого міста, представників громадськості та координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності.

Метою цього заходу є формування у молоді потреби у веденні здорового способу життя, а також профілактика правопорушень. Крім того, поінформовано про визначення відповідальних осіб, які будуть контролювати проведення відповідної акції.

Разом з тим працівники Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона міської ради звертаються до жителів нашого міста! Пам'ятайте, що за порушення Закону України "Про благоустрій населених пунктів" та діючих «Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м. Херсоні», на Вас чекає адміністративна відповідальність, згідно зі статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, відповідно якої передбачено штрафні санкції від 340 до 1700 грн.

У будь-якому випадку цього краще не допустити. І тут якраз батьки мають знайти потрібні слова та переконати своїх дітей, що такі дії нікому не вигідні. Краще не здійснювати умисне знищення та/або пошкодження майна, оскільки це завдає шкоди спорудам/об'єктам, економіці міста та відчутно б’є по сімейному бюджету, у разі виявлення правопорушників.