На «фіскальному» семінарі провели опитування платників

7 лет назад 0

Сьогодні, відбувся черговий безкоштовний семінар для платників податків Херсонщини, який зазвичай проводиться фахівцями Головного управління ДФС у Херсонській області в приміщенні Дніпровської районної у м.Херсоні ради двічі на місяць.

Відкрив семінар заступник начальника фіскального відомства області Микола Квасневський, який розповів про проведення інформаційно-просвітницької акції «Разом – зробимо ЦОП краще!» і запросив висловити свою думку про роботу Херсонської ОДПІ. Анкетування проводиться шляхом анонімного опитування і розраховане на участь громадян та платників податків – відвідувачів ЦОП, які бажають оцінити рівень ефективності та якості надання послуг. Анкета, розміщена у розділах «Анонси» та «Новини» на субсайті Головного управління ДФС у Херсонській області. Заповнені анкети необхідно до 15 грудня цього року надіслати до фіскальної служби області на електрону пошту: ks.presscenter@sfs.gov.ua.

Також працівники фіскальної служби проінформували учасників семінару про законодавчі новації Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» щодо удосконалення деяких положень» від 05.10.2017 № 2164-VІІІ, які наберуть чинності з 1 січня 2018 року.

Окрему увагу фіскали приділили роз’ясненню порядку реєстрації та анулюванні реєстрації платника єдиного податку. Акцентували увагу на необхідності вчасної сплати податкових зобов’язань, адже податковий борг є підставою для відмови у реєстрації платником спрощеної системи оподаткування.

Важливою стала інформація, що платники єдиного внеску та/або застраховані особи можуть отримати інформацію з реєстру страхувальників Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування у формі витягу. Для цього платникам єдиного внеску необхідно подати до контролюючого органу Запит про отримання витягу з реєстру страхувальників (за ф. № 1-ЗРС).

Семінар відбувся у формі конструктивного діалогу. Усі слухачі мали можливість впродовж заходу отримати відповіді на хвилюючі їх питання щодо застосування законодавчих норм під час ведення бізнесу.

Проведення наступного семінару за участю спеціалістів Головного управління ДФС у Херсонській області заплановано на 14 грудня цього року. Місце проведення: м. Херсон, вул. Перекопська, 166, актова зала Дніпровської районної у м. Херсоні ради. За інформацією щодо участі у семінарі звертайтеся за телефонами 42-76-20 та 42-76-15.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області