![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2018/12/27dc28d0102d3758be4046bf7ba435e3-667x450.jpg)
На Херсонщині підняли прапор ВМС на підтримку полонених моряків
6 лет назад 0
Біля Херсонської облдержадміністрації з самого ранку людно. Близько сотні небайдужих городян прийшли на знак підтримки українських моряків, які вже більше тижня знаходяться у полоні російських окупантів. З 24 моряків троє – наші земляки. За останні дні Україна багато пережила і на думку можновладців публічна демонстрація єдності вкрай важлива для українців