На Херсонщині відбудеться грандіозне дитяче свято

6 лет назад 0

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, на Херсонщині відбудеться грандіозне свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців обласних дитячих будинків та інтернатів, дітей із обмеженими можливостями, із родин переселенців та родин, які опинилися в складних життєвих обставинах дітей, чиї батьки яких захищали і захищають нашу країну в зоні проведення АТО.

Цього року організатори очікують близько 2500 маленьких друзів з усіх районів Херсонської області, з усіх інтернатних закладів. Свято дитинства, організоване звичайними громадськими активістами – ГО «Спілка жінок Херсонщини» за підтримки Херсонського обласного благодійного фонду Євгена Рищука та сотні небайдужих херсонців, які долучаються до проведення свята через соціальну мережу Facebook, відбудеться в казковому куточку Херсонщини – кінному клубі «Grand Prix». Локація проведення свята обрана невипадково – це одне з наймальовничіших місць у області. Клуб розташований у Олешківському лісі, усього за 10 км від обласного центру, на його території є озеро, великий дитячий майданчик, стайні, критий манеж, левади, міні-зоопарк. Потрапляючи сюди, і діти, і дорослі щоразу тамують подих від краси навколишньої природи!

У святковій програмі заплановані:

• тематичні фотосесії для дітей

• шоу аніматорів

• майстер-класи з малювання на мольбертах, малювання кольоровим піском

• виступи дитячих танцювальних і вокальних колективів

• шоу мильних бульбашок

• флешмоб

У рамках заходу на дітей та дорослих очікує сюрприз – концертна програма зірки української естради Світлани Тарабарової.

Мета заходу – довести, що чужих дітей не буває, що дружба та щире відкрите спілкування між дітьми та дорослими можливе, незалежно від їхніх фізичних можливостей і соціального статусу!

Головний месендж, з яким ми надсилаємо кожній дитини в цей день: «Відкрий себе світу: Спілкуйся! Пізнавай! Відпочивай!».