Начальниця херсонської Інспекції з благоустрою Олена Мазур отримує 300% премії щомісяця 

2 года назад 0

Відкриваються нові факти діяльності депутатки Херсонської міськради від “Опозиційної платформи – За життя” та начальниці Інспекції з благоустрою міста Олени Мазур. І сьогодні мова не піде про так звані “перевірки доріг”, конфлікти інтересів, якими зацікавилися правоохоронні органи, та усунення конкурентів одного з “ринків” колишнього соратника по сесійній залі. 

Виявилося, за свою “ефективну працю” депутатка-керівник щомісяця преміюється. Про це в соцмережах заявив політик Віталій Богданов. За його словами, Олена Мазур всю нову каденції отримує премії в розмірі 255-300% від свого окладу. А це до майже 24 тисяч гривень щомісяця. І це не рахуючи інших надбавок за “високі досягнення” або “виконання особливо важливої роботи”, про які ми писали раніше. 

Не залишаються без доплат, за словами Богданова, і прості підлеглі Олени Мазур. 

“В інспекції є 8 вакансій. І ці 8 ставок скандальна керівниця Мазур розподіляє між підлеглими”, – пише Віталій Богданов. 

І серед таких “щасливчиків” сестра депутата міськради від тієї ж “ОПЗЖ” Антона Хмаро – Олександра, яка працевлаштована головним спеціалістом в Інспекції з благоустрою. Загалом, же серед усіх працівників розподіляється до 70-80 тисяч гривень. За рік – близько мільйона гривень.