Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги отримав нові автомобілі

5 лет назад 0

8 грудня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом із своїм заступником Андрієм Балонєм взяв участь у заході, присвяченому урочистому врученню санітарних автомобілів екстреної (швидкої) медичної допомоги, який відбувся у Комунальному закладі «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради.

Також присутні були представники обласної влади, директор Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації Віктор Короленко, головний лікар КЗ «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради Юрій Бовкун.

«Сьогодні ми приїхали сюди з почесною місією, а саме передати 2 автомобілі швидкої медичної допомоги. Вони будуть в основному працювати в області та дадуть можливість покращити якість надання екстреної медичної допомоги. Я впевнений, що на наступний рік ми передамо центру вже 4 таких транспортних засоби!», — зазначив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Два сучасних спеціалізованих автомобілі CITROEN JUMPER, які оснащені новітнім медичним діагностичним та лікувальним обладнанням, на загальну суму 4 млн.400 тис грн. придбано завдяки реалізації Проекту Державного фонду регіонального розвитку «Екстрена медична допомога». Вироби медичної техніки, якими оснащені ці автомобілі, відповідають технічному регламенту щодо медичних виробів (Директива Ради ЕС), що говорить про екологічну та технологічну безпеку, надійність та якість.Наразі автомобільний парк КЗ «ОТЦЕМД та МК» ХОР складає 107 автомобілів.

В 2018 та 2019 роках планується провести закупівлю 4 санітарних автомобілів за рахунок коштів Державного Фонду Регіонального Розвитку та коштів місцевого бюджету.

Прес-служба Херсонської ОДА


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.