![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2017/05/02008297d8b4b604a1646ded25d93a4b-635x450.jpg)
Передмістя Херсона — Антонівка продовжує продовжує благоустрій вулиць
7 лет назад 0
«Продовжуємо освітлювати Антонівку».
Про це написала Антонывська селищна рада у Facebook.
«Вже завершені роботи з встановлення вуличних ліхтарів по вулиці Дубасова, заїзду Гвардійському, пров. Пархоменко, вул. Травневій (Орджонікідзе), вул. Високосній, пров. Торпедному, пров. Українському, пров. Поштовому та пров. Овражному».