Поліція Херсонщини нагадує про відповідальність за продаж алкогольних, слабоалкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім

5 лет назад 0

З початку 2019 року на Херсонщині поліцейські зафіксували 18 фактів продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Поліція Херсонщини нагадує власникам торгівельних закладів та продавцям, що здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, що згідно зі ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років заборонено. Санкція статті передбачає накладення штрафу від ста до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також, в разі порушення вказаної вимоги законодавства відповідно до статей 15 та 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва, обігу спирту етилового, плодового і коньячного, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу – 6800 гривень та анулювання ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.