![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2017/11/ea3d66013176c4f2a7d59bfcc7f059d9-800x450.jpg)
Працівники відділення поліції в порту «Херсон» виявили нетверезих водіїв маломірних суден
7 лет назад 0
Працівники відділення поліції в порту «Херсон» провели відпрацювання акваторії річки Дніпро з метою перевірки дотримання судноводіями правил користування маломірними суднами. В результаті заходів поліцейські виявили два плавзасоби, судноводії яких знаходилися у стані алкогольного сп’яніння.
У відношенні судноводіїв працівники поліції склали 2 адміністративні протоколи за ч.5 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції".
З водіями проведені профілактичні бесіди щодо дотримання правил судноплавства на маломірних суднах та про недопустимість вживання алкогольних напоїв під час керування плавзасобом.
Відділ комунікації поліції Херсонської області