Проект «Холодовий ланцюг»: Херсонська обласна дитяча лікарня отримала сучасне холодильне обладнання

2 года назад 0

Два холодильника на 360 літрів та ще чотири на 70 літрів для зберігання вакцин і сироваток А також 15 реєстраторів температури та три спеціальних сумки для транспортування імунобіологічних препаратів. В рамках пілотного проекту «Холодовий ланцюг» Херсонська обласна дитяча лікарня першою отримала сучасне холодильне обладнання, вартістю близько 250 тисяч гривень.

Голова Офісу реформ Херсонської області Максим Савченко розповів, що оновити саме холодильне обладнання у лікарнях вирішили після дослідження проблем медичної галузі в області. Результати, нажаль, виявилися не втішними.

Директор Херсонської обласної дитячої лікарні Інна Холодняк не приховує, досі установа користувалася побутовими холодильниками 1974 року випуску. Тому вони не могли повністю забезпечити дотримання «холодового ланцюгу».

Нове ж холодильне обладнання вже не потрібно буде постійно відкривати, аби перевірити його температуру. Всі холодильники оснащені сучасною електронною системою. Спеціалісти наголошують, це вкрай важливо. Адже якщо вакцину зберігати неправильно, то щеплення нею буде просто недієвим


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.