Родинам, які постраждали внаслідок аварії на напірному каналізаційному трубопроводі виплатили грошову допомогу в повному обсязі

2 недели назад 0

За інформацією начальника управління соціальної політики міської ради Олени Рузгіс, станом на 30 грудня 2021 року рішення виконано в повному обсязі, допомогу отримали 6 родин.

Наразі, як інфорує прес-служба, в міськраді працюють над вирішенням питання відновлення роботи напірного каналізаційного трубопроводу шляхом здійснення на аварійній ділянці капітального ремонту. На такі потреби з міського бюджету планують виділити 14,5 млн. грн.

Нагадаємо: 27 листопада на напірному каналізаційному трубопроводі по вулиці Штурвальній сталася аварія. У стінці сталевої труби утворився «свищ», під дією напору потік неочищених стоків залив розташовані поблизу трубопроводу шість приватних житлових будинків. Мешканцям тимчасово надані для проживання кімнати в гуртожитках.

Третього грудня сесією Херсонської міської ради було прийнято рішення про виділення 3 094 507,00 гривень на компенсацію завданих збитків постраждалим.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.