Тиждень молодіжної книги-2018 «Читання – твій вибір»

6 лет назад 0

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова традиційно щороку наприкінці квітня проводить Тиждень молодіжної книги, приурочений до Всесвітнього дня книги та авторського права, який відзначається 23 квітня.

От і цього року Тиждень молодіжної книги «Читання – твій вибір» розпочинається саме 23 квітня. Впродовж шести днів на читачів книгозбірні чекають цікаві події, яскраві враження і приємні несподіванки.

У день відкриття Тижня стартує і новий проект – обласний літературний тур «Книгомандри», який бібліотека проводить за підтримки Департаменту культури, туризму і курортів облдержадміністрації у партнерстві з Першим креативним простором «HUBWAY», мережею книжкових магазинів «Учбова книга», Центром Громадянських Ініціатив.

Першим у «Книгомандри» Херсонщиною вирушить Олексій Чупа — український письменник родом з Макіївки, що нині проживає у Львові. 23 квітня зустрічі з ним відбудуться у Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова та Першому креативному просторі «HUBWAY», а у вівторок 24 квітня можливість поспілкуватися з прозаїком і виконавцем пісень зможуть мешканці Верхнього Рогачика.

Цього ж дня шанувальників творчості Таїсії Щерби запрошуємо у бібліотеку на вечір письменниці та презентацію книжкової виставки «Таїсія Щерба: «Все, що душа довірила словам».

25 квітня пройде онлайн-спілкування з Юлією Бережко-Камінською — молодою талановитою поетесою родом з Херсонщини, що проживає нині у м. Буча під Києвом.

Гоголь-тур «Містичні вечорниці» — чудова можливість поринути у дивовижний, іноді трохи моторошний світ творів Миколи Гоголя — відбудеться у четвер.

27 квітня на комунікативній платформі «Україна починається з тебе» зберуться представники парламентів кількох херсонських шкіл, щоб поспілкуватися, поділитися досвідом роботи, пошукати нові ідеї для співпраці. До розмови долучаться представники громадських організацій «ГромадаUA», Спілки жінок України.

Ще впродовж Тижня на читачів книгозбірні чекатимуть бібліотечний квест «Відкрий для себе Олеся Гончара», музична мозаїка «Співочі таланти Таврії», літературний бал «Танцюють всі!», вручення премії імені барона Мюнхгаузена «Книги, про які всі брешуть», майстер-клас «Обереги для домівки», акція безкоштовного запису, експрес-опитування тощо.

Завершиться Тиждень у неділю зустріччю у молодіжній літературній кав’ярні «ЛітТERRA», темою якої є «Хоббіт» сера Джона Рональда Руела Толкіна.

Запрошуємо всіх любителів читання в бібліотеку!

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова