Триває підготовка до установчих зборів щодо формування нового складу Громадської ради при ОДА

6 лет назад 0

Сьогодні, 24 травня, відбулось засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо формування нового складу Громадської ради при обласній державній адміністрації. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Так, головний спеціаліст відділу взаємодії з інститутами громадянського суспільства управління регіональної політики ОДА Олексій Дмитрієв повідомив, що на сьогоднішній день на участь в установчих зборах нового складу Ради заяви подала 61 особа.

Ініціативна група в ході засідання шляхом голосування погодила участь ще одного кандидата, тож загалом в установчих зборах братимуть участь 62 людини.

Окрім того, було вирішене питання створення робочої групи, яка займатиметься перевіркою документів, поданих інститутами громадянського суспільства щодо участі в зазначених установчих зборах, та групи з підготовки проектів регламенту, бюлетеню, мандату, порядку денного, ведення та складу робочих органів установчих зборівСлід нагадати, що установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Херсонській обласній державній адміністрації відбудуться 19 червня 2018 року у приміщенні Суворовської районної у м. Херсоні ради за адресую: проспект Ушакова, 47 (актова зала, 4 поверх) об 11.00.

Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад Громадської ради при ОДА визначається установчими зборами на строк у два роки.