В Дніпровському районі вітали ветеранів

7 лет назад 0

Напередодні відзначення Дня Перемоги у Дніпровському районі відбулась традиційна зустріч — ветерани, діти війни, активісти волонтерського ветеранського руху зібрались у виконавчому комітеті Дніпровської районної у м. Херсоні ради, щоб поспілкуватись з товаришами, почути слова уваги і вдячності та прийняти вітання від гостей свята.

«Робота з людьми похилого віку, забезпечення належного соціального захисту, допомога у вирішенні життєво важливих питань – один з найважливіших напрямів діяльності виконавчих органів районної ради. Сьогодні районна регіональна цільова програма «Ветеран», спрямована на соціальний захист та підтримку людей похилого віку, потребує уваги не лише з боку районної, але і міської ради. Тож сподіваємось, що за підтримки і розуміння наших колег, депутатів міської ради, ми зможемо збільшити фінансування цієї програми та надати більше підтримки нашим літнім людям», — зауважив голова районної у місті ради Владислав Кондратов.

Районна влада докладає зусиль для забезпечення активного дозвілля людям через діяльність Університету Третього віку, активну роботу Дніпровської районної ради ветеранів та залучення ветеранів до культурного життя району і міста. При районній раді ветеранів діє волонтерський центр, на рахунку якого допомога ветеранам міста Маріуполь, військовослужбовцям та цивільному населенню в зоні АТО.

Піднесену атмосферу свята створювали українські народні пісні та творчі номери ветеранів, по-домашньому гостинно накриті святкові столи.