В Херсоні поліцейські затримали звідницю

6 лет назад 0

Працівники відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми обласного главку поліції викрили звідницю та її підопічну. Жінки надавали чоловікам інтимні послуги за 800 гривень. Крім того, за організацію дозвілля звідниця додатково отримувала від клієнта 500 гривень.

Жінкам до 30 років, повія раніше судима за майнові злочини. Звідниця і раніше надавала сексуальні послуги. Потім вийшла заміж і народила дитину. Коли чоловік потрапив за грати за збут наркотиків, жінка повернулася до свого основного способу заробітку.

Клієнтів собі та подрузі вона шукала у кафе в Херсоні та Олешках. Там знайомилася з чоловіками та озвучувала їм вартість «послуг». Після чого разом з підопічною та клієнтами йшла або у готель, або у транспортний засіб клієнта.

"Ми задокументували факт звідництва заради розпусти за грошову винагороду, — повідомив начальник відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми обласного главку поліції Олег Шанько", – Відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.302 Кримінального кодексу України «Створення або утримання місць розпусти і звідництво».

Жінці може загрожувати покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Відділ комунікації поліції Херсонської області