У Херсоні лікарня Тропіних надає допомогу постраждалим від обстрілів

2 года назад 0

2 квітня генеральний директор лікарні Тропіних Леонід Ремига із заступником медичного директора Євгеном Мироновим та лікарями провели огляд постраждалих жителів під час вчорашніх обстрілів. 

Про це повідомляє Херсонська міська рада.

Так, за останню добу до лікарні надійшло четверо поранених. Усі постраждалі – мирні жителі, молоді чоловіки, які отримали вибухові та вогнепальні поранення внаслідок бойових дій у районах проходження лінії фронту (Білозерка, Снігурівка, Широка Балка). Троє чоловіків вже прооперовано, перебувають у відділенні реанімації, у всіх стан стабільний, що не загрожує життю. Четвертого постраждалого (це волонтер, який потрапив під обстріл) – зараз готують до хірургічного втручання з приводу вибухової травми стопи. 

Хірурги, травматологи, анестезіологи роблять все, щоб врятувати тяжких, допомогти по максимуму – оперують, реанімують, медсестрички виходжують, підтримують моральний дух. 

Кількість амбулаторних пацієнтів, за словами гендиректора лікарні, щоденно збільшується. Консультації лікарів-спеціалістів, сімейних лікарів, педіатрів, а також функціональні, ультразвукові, ендоскопічні, лабораторні обстеження в «Тропіних» виконуються в повному обсязі. 

За минулу добу до стаціонарних відділень було госпіталізовано 18 хворих. В акушерському відділені народилося 3 немовлят. 

Сьогодні медична допомога надається у приймальному відділенні (за основними спеціальностями) та травмпункті.

Вагітні на всіх термінах приймаються, як завжди, до акушерського відділення цілодобово.