У поліклініках лікарні Тропіних 1023 херсонця безкоштовно отримали медичні препарати

2 года назад 0

Після скоординованих міських організаційних дій в лікарні Тропіних, як і в інших медичних установах, відкрилися пункти видачі ліків.

Гуманітарна допомога, яка поступає централізовано для мешканців міста, береться на ретельний облік, після чого здійснюється її розподіл між поліклініками для жителів Корабельного району.

Станом на 20 квітня вже 1023 особи безкоштовно отримали медичні препарати у пунктах видачі при поліклініках лікарні Тропіних. Ліки доставлені за допомогою міського голови Ігоря Колихаєва та волонтерських організацій. 

Переважно це були ліки як для госпітального профілю хворих (перев’язочні бинти, шприці, системи, вата, серветки та набори для хірургічних операцій) і частина для амбулаторного лікування (знеболювальні, жарознижуючі та заспокійливі препарати).

Загалом, із березня гуманітарною допомогою в лікарні охоплено близько 2500 людей. У тому числі, всі інсулінозалежні пацієнти, які перебувають на обліку у лікаря-ендокринолога, забезпечуються препаратами інсуліну, а також L-тіроксином при захворюванні щитовидної залози. Сьогодні хворих з інсулінозалежним цукровим діабетом зареєстровано 690 осіб.