Україна і Узбекистан відновлять регулярне авіасполучення

6 лет назад 0

Державіаслужба України і Державіанагляд Узбекистану домовилися про відновлення прямих регулярних рейсів між Ташкентом і Києвом.

Про це авіаційні влади домовилися на зустрічі 12 грудня 2017 року в Ташкенті, повідомляє Укрінформ із посиланням аvianews.com.

"Під час переговорів сторони схвалили колишню квоту польотів двічі на тиждень для кожної із сторін, яка застосовувалася до припинення авіасполучення в 2015 році" , — йдеться в повідомленні.

Окрім цього, підписаний документ передбачає укладення код-шерингового договору про спільну експлуатацію лінії між авіакомпаніями обох країн.

За даними посла України в Узбекистані Юрія Савчука, в зустрічі брали участь представники авіакомпанії МАУ і "Узбецьких авіаліній".

Пряме авіасполучення між Україною і Узбекистаном було припинено в 2015 році після того, як узбецька сторона вимагала скоротити квоту польотів для кожної із сторін з двох до одного рейсу на тиждень, з чим не погодилися МАУ.

Український авіаперевізник назвав квоту в два рейси на тиждень мінімальною прийнятною нормою експлуатації маршруту Київ-Ташкент.