Українці зможуть одержувати допомогу на дитину через інтернет — Петренко

7 лет назад 0

Міністерства юстицї та соціальної політики найближчим часом запустять проект, завдяки якому батьки новонароджених зможуть одержати допомогу на утримання дитини через інтернет.

Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко під час презентації послуги з отримання в пологовому будинку довідки про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини, повідомляє Укрінформ.

«Можу анонсувати, що найближчими тижнями ми запустимо ще один проект спільно з Міністерством соціальної політики — для можливості отримання допомоги на утримання дитини через інтернет. Щоб молода українська сім'я могла через онлайн-сервіс, через онлайн-будинок юстиції під час реєстрації народження дитини на свою платіжну картку отримати ті гроші, які держава виділяє при народженні дитини», — зазначив міністр.

Він нагадав, що два роки тому Мін'юст запустив пілотний проект з отримання свідоцтва про народження дитини в пологових будинках.

«Багато скептиків не вірили, що цей проект стане національним. Повторюся, що в усіх без винятку районних центрах 474 пологові будинки надають таку послугу. Будемо робити все, щоб при народженні дитини молода українська сім'я думала про її виховання, а про документи буде дбати Міністерство юстиції», — наголосив Петренко.