Звернення першого заступника голови облдержадміністрації до Дня усиновлення

3 недели назад 0

Щороку в останній день вересня разом з великим християнським святом Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії Україна відзначає День усиновлення. 

Найдорожчим багатством у житті кожної людини є діти. У них – надія на щасливе майбутнє української нації. Головним завданням дорослих є захист дитини та її прав, а особливо – права на сім’ю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

Усиновити дитину-сироту, полюбити, виховати і виростити її як рідну ― надзвичайно важливий і відповідальний крок, на який наважиться не кожний. Саме тому люди, які прийняли таке рішення заради того, щоб подарувати любов і щастя дитині, заслуговують на глибоку повагу та шану. 

Сьогодні ми також вшановуємо щоденну, кропітку і відповідальну роботу працівників державних органів, служб, закладів, громадських та благодійних організацій – усіх, хто дбає про захист законних прав цих дітей.

Щиро дякую усім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам і батькам-вихователям – тим, хто відкрив своє серце і подарував щастя дитинства дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Я вірю, що у ваших родинах завжди пануватиме любов, злагода та розуміння.

Доброта, розуміння і любов ― головне, чого потребують діти. Тому нехай кожна дитина має родину, у якій зможе бути щасливою!

 

З повагою,

Перший заступник голови Херсонської

обласної державної адміністрації                                                                                                                                  Андрій Шибаєв 


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.