![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2022/05/f9b91cb5a91a1c849ba2d0ad42471e81-739x450.jpg)
Через питання про власний округ, нардеп Козир заборонив виборцям коментувати свої звіти у соцмережах
2 года назад 0
Народний депутат Сергій Козир заборонив виборцям коментувати свій звіт у фейсбук про сьогоднішню роботу у паламенті.
так, близько години тому нардеп написав великий звіт про свою роботу, але у виборців він захвату не викликав.Через півгодини після написання посту йому почали задавати незручні питання щодо його участі у житті Херсонщиниі Сергій банально відімкнув можливість коментувати.Це вже не перший випадок, коли нардеп, на окрузі якого наразі йдуть запеклі бої, забороняє виборцям коментувати свої пости.