ЦВК оголосила попередження п’яти кандидата в народні депутати від Херсонської області

2 недели назад 0

Центральна виборча комісія оголосила попередження п’яти кандидатам у народні депутати України, які зареєстровані в одномандатному виборчому округу на Херсонщині №184 на проміжних виборах народних депутатів України 31 жовтня 2021 року. Про це йдеться на сайті руху ЧЕСНО.

Остаточні фінансові звіти не надійшли від п’яти кандидатів – Баркаренка Олега Георгійовича, Лагути Геннадія Васильовича, Лазаревої Тетяни Василівни, Помазана Андрія Сергійовича та Пономарьова Олександра Євгеновича.

Також на 184-му окрузі проміжні звіти вчасно не подали четверо кандидатів: Лагута Геннадій Васильович (самовисування), Тетяна Лазарева (“Миколаївці”), Андрій Помазан (“Нові обличчя”) та Олександр Пономарьов (“Блок опозиційних сил”).

Окрім попередження від ЦВК, кандидати можуть отримати більш серйозні наслідки у вигляді адміністративних протоколів. Їх складає та направляє до суду Національне агентство з питань запобігання корупції.

За повідомленням ЧЕСНО, у НАЗК підтвердили, що відповідні матеріали отримали від ЦВК й наразі з’ясовують всі обставини. Крім цього, кандидати були зобов’язані відкривати виборчі фонди, однак це зробили не всі, а отже не може бути й звіту.

За невідкриття рахунку передбачено лише попередження від ЦВК. Станом на 17 листопада відомо, що мав відкритий рахунок виборчого фонду, але не подав остаточний фінансовий звіт Олег Баркаренко (184 округ).


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.