Хто буде йти у ВРУ від партії Зеленського

4 года назад 0

На сайті політичної партії «Слуга Народу» з’явилися списки кандидатів у нардепи по мажоритарних округах.

Херсонську область представляють:

Павліш Павло Васильович, округ 182

Народився 10 грудня 1979 року в с. Вільне Нижньосірогозького району Херсонської області. Закінчив Херсонський державний аграрний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій», а також Одеську національну юридичну академію за спеціальністю «Правознавство». Старший викладач в Херсонському державному аграрному університеті. Директор юридичної фірми.

Вагнер Вікторія Олександрівна, округ 183

Народилась 21 травня 1981 року в с. Георгіївка, Семипалатинська область, Республіка Казахстан. Закінчила Херсонське базове медичне училище за фахом фельдшер-акушер. Закінчила Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна за спеціальністю «Лікувальна справа» та інтернатуру за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на базі Комунального закладу «Міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського». Здобуває освіту в Херсонському національному технічному університеті на факультеті «Публічне управління та адміністрування». Головний лікар у комунальному закладі «Обласна лікарня відновного лікування» Херсонської обласної ради.

Репілевський Данило Едуардович, округ 184

Народився 16 грудня 1987 року у м. Херсон. Закінчив Херсонський державний аграрний університет і отримав ступінь магістра зі спеціальності «Облік і аудит». Закінчив факультет «Інститут післядипломної освіти та дорадництва ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», кваліфікація — вчений агроном. Отримав кваліфікацію економіста-міжнародника у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Директор аграрного підприємства.

Іванов Володимир Ілліч, округ 185

Народився 14 липня 1982 року в Херсоні. Здобув вищу освіту у Херсонському державному аграрному університеті за спеціальністю — «Інженер-будівельник». Директор з виробництва на аграрному підприємстві.

Ковальов Олексій Іванович, округ 186

Народився 19 січня 1989 року у м. Гола Пристань, Херсонська область. Закінчив Національний університет «Одеська юридична академія» за спеціальністю «Правознавство». Засновник та директор аграрного підприємства.