Якщо вірити окупаційній «пресі», Росія вже воює з Великобританією!

4 недели назад 0

Окупанти продовжують розповсюджувати на ринках, в «адміністраціях», магазинах та інших більш-менш людних місцях свої агітки. Прочитати у них можна все, що завгодно. Навіть таке, що здавалося б, і вигадати неможливо.

Так у № 7 «газети» «Новая Каховка» поміщено звернення «губернатора» Володимира Сальдо до «місцевих керівників і працівників муніципалітетів, хто працює у прифронтовій зоні»: «Як сказав Президент Владімір Путін, ви всі потрібні нам живими. Так ми принесемо більше користі Батьківщині, своїм землякам і нашим близьким». Ну, це як кому пощастить. Окупаційній голові Абрикосівки, наприклад, не пощастило.

А «сенатор» Константін Басюк у тому ж номері агітки прямо зізнається у крадіжці росіянами українських дітей: «Частина дітей Херсонського обласного будинку дитини, яких вивозили з-під обстрілів на тимчасове проживання до Кримського спеціалізованого центру для дітей з враженням ЦНС «Ялинка» вже знайшли піклувальників, будинок і сім’ю».

У № 14 агітки «Комсомольская правда. Херсонская область», яку окупанти продовжують друкувати у Мелітополі, бо з запуском обладнання у Генічеську щось не виходить, найцікавішим (для дослідження автора спеціалістами-психіатрами) є пропагандистський матеріал про операцію ЗСУ на Тендрівській косі. Тоді, нагадаємо, росіяни розстріляли човен прикриття з нашими бійцями. Однак вони запевняють, що загинули не всі. Один з солдатів, цілий і неушкоджений, буцімто, розповів, що його з товаришами-спецпризначенцями вчили спочатку у Великобританії, потім у Житомирській області, потім у Кривому Розі і, нарешті, у Чорнобаївці. Вчили одному — висаджуватись на Тендрівську косу. Чому вчили саме у цих регіонах, незрозуміло.

Ну, і «вишенька на торті»: «У ФСБ Росії ще раз звернули увагу на те, що всі отримані від військовополоненого свідчення підтверджують, що український центр спецоперацій (ССО ЗСУ) курирується підрозділом спеціальної човнової служби королівської морської піхоти Великобританії, що у свою чергу, свідчить про безпосередню залученість Великобританії у конфлікт». Зрозуміли? «Росія воює з Великобританією»! Саме таке і називається хворобливою уявою. Проте автор матеріалу наполягає, що «стає очевидно, що українським військовослужбовцям не лише постачають армійську зброю і вибухівку, але фактично беруть на службу британській короні».
Як кажуть у таких випадках британці: «No comment!»

Борис ВИНОГРАДОВ,