Ігор Колихаєв: Херсон був, є та залишатиметься територією України!

2 года назад 0

Міський голова Херсона Ігор Колихаєв зробив заяву щодо проведення 13 березня 2022 року в Херсоні так званого «референдуму»:
Зараз Україною шириться інформація щодо проведення 13 березня 2022 року в Херсоні так званого «референдуму» за створення в Херсонській області «народної республіки».
Херсонщина була, є та буде невід’ємною частиною єдиної держави – України. Депутати Херсонської обласної ради VIII скликання, як представники спільних інтересів територіальних громад Херсонської області запевняють всіх, що Херсонщина – це частина суверенної та унітарної України. Неякі інші сценарії не підтримуються ані мешканцями області, ані представниками депутатського корпусу обласної ради, ані законно обраною народом місцевої влади.
Депутати Херсонщини ніколи не визнають спроб створити на території Херсонської області «народну республіку» та заграбастати частину України. У нас єдина відповідь окупантам: «Руський воєнний корабль іди на …».
Херсонщина не скорена та протистоїть загарбнику. Наші серця б’ються в такт зі всією Україною, яка боронить себе від окупантів. Херсон – це Україна! Ми – це Україна. Україна – суверенна та єдина. Від сходу до заходу, від півдня до півночі. Все інше це провокація та підлі інсинуації ворога. Слава Україні! Героям слава!
Я, Херсонський міський голова Ігор Колихаєв, та депутатський корпус Херсонської міської ради доєнуємося до колег і наголошуємо: Херсон був, є та залишатиметься територією України! Херсон – це Україна!