Максим Бурбак: Петиції від місцевих громад можуть стати дієвим механізмом проти газових олігархів

7 лет назад 0

Народний депутат від 204 виборчого округу, керівник парламентської фракції «Народний фронт» Максим Бурбак зареєстрував петицію про скасування рішення Чернівецької міськради, яким на баланс ПАТ "Чернівціоблгаз" була передана друга низка газогону.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

У петиції йдеться, що рішення про передачу ПАТ Чернівцігаз” безоплатно на баланс від територіальної громади міста Чернівці другої нитки газогону було прийняте 16-ю сесією VІ скликання Чернівецької міської ради у грудні 2011року. І воно завдає шкоди інтересам громади Чернівців. До того ж, було прийняте з порушеннями, внаслідок незаконного усунення від виконання обов'язків міського голови Миколи Федорука.

“Прошу скасувати рішення № 356 прийняте 16-ю сесією VІ скликання Чернівецької міської ради від 08.12.2011р. про передачу ПАТ “Чернівцігаз” безоплатно на баланс від територіальної громади міста Чернівців другої нитки газогону, яке наносить шкоду інтересам громади Чернівців, та було прийняте профірташівською регіоналівською більшістю на чолі з тодішнім секретарем міської ради В. Михайлішиним, внаслідок незаконного усунення від виконання обов'язків міського голови Миколи Федорука”, — наголошує у тексті петиції народний депутат.

Максим Бурбак уточнює, що газогін облгазу було передано безоплатно, тоді як громада міста витратила на його будівництво понад 23 млн грн.

“Безоплатно! те, на що громада міста витратила понад 23 млн грн!», — наголошує народний депутат.

Він також звертається до інших громад підтримати створення подібних петицій і в своїх містах і селах.

“Звертаюсь до чернівчан, свідомих і небайдужих, підтримати петицію, щоб повернути громаді газогон! Звертаюсь також і до інших громад прийняти подібні рішення. Це буде дієвий крок в демонополізації та деолігархізації газової системи”, — заявив Максим Бурбак додавши, що “реальні зміни необхідно впроваджувати реальними інструментами. І петиція, це ще один впливовий чинник для змін”.